O mnie 2020-10-28T13:37:39+00:00

O Mnie

Koty od zawsze są moją miłością. Pochodzę z małej wioski mieszczącej się na skraju Gór Stołowych. Wychowywałam się na wsi jako jedynaczka, a moimi towarzyszami zabaw zawsze były koty i kocięta. Jestem szczęśliwa, że w dorosłym życiu mogę nadal obcować ze zwierzętami i dzielić swoją pasję do tych cudownych stworzeń z rodziną. Obecnie mieszkają z nami koty brytyjskie a na podwórku pies husky syberyjski.

Odkąd duży dom dzielimy z ukochanymi futerkami zmienił się nie do poznania. Cudowne firany z gipiurami, kwiaty w porcelanowych doniczkach, świeczniki, obrusy, bibeloty stały się już przeszłością. Dla naszych milusińskich z ogromną przyjemnością sami wykonujemy drapaczki, półki, schodki, budki i zabawki. Teraz przestrzeń w domu została zorganizowana tak, by była atrakcyjna dla kotów na tyle, aby nie mogły się nudzić. Mają one wiele miejsc do zabaw, ruchu, czy do spokojnego wypoczynku. Mogą w zupełności zaspokoić swoją ciekawość poznawania świata wspinając się na meble, parapety i drapaki.

Przed

Po

Przed

Po

Przed

Po

Przed

Po

Przed

Po

Dobre rady

Aby  dążyć do świadomej opieki na tymi pięknymi zwierzętami z przyjemnością korzystam z dobrych rad i doświadczeń mądrych i życzliwych ludzi. W szczególności chcę podziękować za bezinteresowne wsparcie, cenne rady i pomoc o każdej porze dnia i nocy wspaniałej osobie, z cudownym sercem nie tylko do kotów, posiadającej ogromną wiedzę i doświadczenie  p. Ani Sempryk z hodowli Maine Coon Cattery Sempre.

Pełne zaangażowanie

Z pełnym zaangażowaniem i troską opiekuję się futrzanymi domownikami. Szczęśliwe ich spojrzenie w moją stronę i powitanie w drzwiach jak tylko wracam do domu jest dla mnie motywacją, aby dawać im jeszcze więcej miłości i serca.

Marzę o tym, aby każde kocię z mojej hodowli znalazło swoje miejsce na ziemi, gdzie będzie przynajmniej tak zadbane i szczęśliwe jak ze mną, a może i jeszcze bardziej.